17 stycznia 2019
1. Błędy związane z poczuciem bezpieczeństwa Jeśli Twoi rodzice bili Cię, krytykowali, straszyli, nie dotrzymywali obietnic, wprowadzali ciągłe zmiany w życiu rodziny - to możesz mieć zaburzone poczucie bezpieczeństwa, które
09 stycznia 2019
To co obserwuję wśród par - to cisza...głucha cisza.  Biegniemy gdzieś przed siebie w trudach dnia codziennego między pracą, sprzątaniem i kuchnią nie zastanawiając się nad tym z kim mieszkam
06 stycznia 2019
- Jak było dziś w przedszkolu/szkole ? - pytam Filipa - Dobrze - odpowiada i każdego dnia to samo. Masz tak czasem, że chcesz porozmawiać ze swoim dzieckiem, poznać jego
Wszystko zaczęło się od chaosu

 Wszystko w moim życiu zaczęło się od chaosu, od kolejnego życiowego rozczarowania. Wszystko zaczęło się od tego, że człowiek, w którego tak bardzo wierzyłam, którego tak bardzo kochałam, z którym byłam w ciąży, stał się z dnia na dzień obcym człowiekiem. Nie mogłam sobie poradzić ze sobą, z emocjami. Byłam rozbita jak nigdy przedtem. Moje relacje z dziećmi - istny dół, totalna porażka. Czułam się jak na wojnie, w której przegrywałam wszystkie bitwy.

Nie wiem czy tylko ja tak mam, czy każdy przegrywa swoje bitwy. Bardzo długo nie mogłam sobie poradzić z tą sytuacją. Kłębiły się we mnie trudne emocje. Nie miałam siły, by walczyć o siebie. Któregoś dnia przyszło to coś, ten moment, w którym zadziałał chyba instynkt. Kolejny raz przyparta do muru zaczęłam się ratować.

 

Jedna książka rozwojowa, druga książka - zmieniły myślenie. Zdecydowałam się pojechać na szkolenie - jednodniowy warsztat, który otworzył mi oczy i okno na życie. Warsztat na którym usłyszałam - " Zaufaj sobie. Miejsce, w którym jesteś jest wynikiem wszystkich decyzji, które podjęłaś do tej pory. Jeśli chcesz zmienić miejsce podejmuj inne decyzje, rozwijaj się."

 

Poszło jak z płatka. Książka za książką, warsztaty za warsztatami, obserwowanie siebie, zmiana myślenia, wprowadzanie nowych umiejętności,  podejmowanie nowych decyzji, jedna z drugą, jedna za drugą, decyzja - działanie, decyzja - działanie...

 

Odnoszę wrażenie, że byłam jak dziki koń biegnący przez pustynię - nie do zatrzymania i nadal jestem. Czasem gdzieś się zgubię, czasem zatrzymam, by odpocząć, ale biegnę przed siebie, w zgodzie ze sobą. Tak wiele się zmieniło moim życiu, tak inną stałam się osobą.

 

Dzisiaj jestem zupełnie inną Alicją. Radosna, pełna wiary w siebie, kochająca swoją pracę, transformująca swoje relacje z dziećmi, w nowym cudownym związku, z nowymi umiejętnościami, które pozwalają mi budować pozytywny świat wokół siebie. Dopiero dziś widzę jak wiele podstawowych błędów popełniałam. 

 

Dlaczego Ci to piszę ?

 

Bo wszystko zaczęło się od chaosu, od kolejnego życiowego rozczarowania,  po którym podjęłam najważniejszą decyzję swojego życia - Jestem odpowiedzialna za swoje życie i zacznę je budować wokół tego co dla mnie ważne.  I tamten dzień stał się początkiem mojego JA i pięknej drogi rozwoju osobistego.

 

Jeśli jesteś w podobnym miejscu jak ja kiedyś byłam - to zostań ze mną. Pokażę Ci - jak dotrzeć ze STAREGO JA - sfrustrowanego, rozgoryczonego do NOWEGO JA - radosnego i pełnego wiary w siebie. Jak transformować swoje relacje z najbliższymi - z trudnych na pełne ciepła, zrozumienia i miłości. Pokażę Ci świat z innej perspektywy. Nauczę Cię jak zbudować pozytywne relacje ze sobą, z rodziną,  z innymi ludźmi.

 

03 stycznia 2019

Aktualności

Blog

Szkolenia otwarte

Szkolenia zamknięte

Kontakt

Home

Alicja Lewandowska

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ >>


 


 

f