Celina Szumska

mediator sądowy, coach

 

Jako mediator specjalizuję się w zawieraniu ugód rozwodowych, majątkowych, rodzicielskich oraz gospodarczych.

Jeśli zależy Ci na tym, aby osiągnąć szybko oczekiwany rezultat zamiast wiele miesięcy spędzać w sądach i u adwokatów, koniecznie zgłoś się do mediacji. Mediacje to krótsza i prostsza droga rozwiązania sporu. Wszystkie ugody jakie zawrzecie, są składane do Sądu i tam zatwierdzane (przeważnie zaocznie więc nawet nie pójdziesz do sądu. Nie ma potrzeby prowadzić wieloletnich spraw sądowych, zatrudniać adwokatów, zgłaszać świadków itd.
A kluczową zachętą są koszty – ułamek kosztów spraw sądowych i adwokatów! Szczegóły są tutaj

 

 

Jako mediator dbam o interes stron, czego efektem jest osiągnięcie rezultatu: wygrany - wygrany! W sądzie albo przegrasz albo wygrasz, musisz powołać świadków, zebrać dowody, zatrudnić adwokata, mieć masę czasu i uzbroić się w tabletki uspokajające! W mediacji pozbywasz się tego balastu i w ciągu miesiąca rozstrzygasz swój spór!

Warto spróbować :)

 

Jako coach pomagam Wam odnaleźć siebie, uwierzyć we własne możliwości i ruszyć do przodu,  specjalizuję się w life coachingu, a zwłaszcza w relacjach partnerskich, rodzicielskich. Pamiętajcie – sukces sukcesowi nie jest równy! dla jednego z Was sukcesem będzie nauczenie się otwartego mówienia o własnych oczekiwaniach i nauczenie się wymagania od innych, a dla drugiego sukces, to przejście z odpornością przez trudne sytuacje życiowe (rozwód, zdrada, zmiana pracy itp).

Zapraszam na stronę

 

Piszę dla Was o życiu i mediacjach - zajrzyj tutaj.

 

Jestem Wiceprezesem w Fundacji „Życie Od Nowa", gdzie tworzymy teraz duuuużyyy projekt „Kobieta Od Nowa" – skierowany do kobiet po chorobach nowotworowych, ale o tym w najbliższej przyszłości napiszę więcej. Meeegaaa duży projekt medialny, do którego poszukujemy sponsorów, którzy chcą za nieduże pieniądze się zareklamować w skali ogólnopolskiej.

 

Zapraszam na:

- mediacje – plan wychowawczy

 

 

 

- mediacje – sprawa rozwodowa

 

 

 

- mediacje – podział majątku

 

 

Agnieszka Kania

hipnoterapeuta certyfikowany przez Polski Instytut Hipnozy, współautorka książki "Ciche dramaty 4 ścian"

 

Pokochałam hipnozę od pierwszego doświadczenia jej niezwykłej mocy. Jestem absolutnie zafascynowana swoją pracą, jej możliwościami oraz niezwykłymi zmianami jakie zachodzą u moich klientów.

 

Współtworzę program "Pozytywnych relacji w rodzinie" i całym sercem popieram ideę tego projektu.

To kim jesteśmy dzisiaj i relacje jakie tworzymy z innymi ludźmi jest wynikiem naszego dzieciństwa i sugestii jakie otrzymywaliśmy od naszych rodziców, gdy byliśmy mali. Te wszystkie doświadczenia mają wpływ na to jakimi dorosłymi dziś jesteśmy.

Poprzez proces hipnozy pomagam moim klientom pokochać samego siebie, budować wewnętrzną siłę oraz poczucie swojej wartości. Pomagam wydobyć wszystkie cudowne zasoby, dzięki którym moi klienci mogą realizować wspaniałe projekty w zgodzie z samym sobą i cieszyć się życiem tu i teraz.

Specjalizuję się w pracy z regersją, wybaczaniem oraz w pracy z wewnętrznym dzieckiem.

 

Zapraszam na:

- konsultacje z hipnoterapeutą

NASI SPECJALIŚCI

Umów się

Alicja Lewandowska

Umów się

Umów się

Umów się

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ >>


 


 

f