18 kwietnia 2018
Podstawowe pytania, od których zaczyna się budowanie pozytywnej rodziny, wychowywanie dzieci i budowanie poczucia własnej wartości ( swojej i dzieci) to:  - Jakie wartości chcemy pielęgnować w naszej rodzinie ?
17 kwietnia 2018
"Kiedy rodzi się dziecko tworzy się nowy świat "   Narodziny mojego najmłodszego syna i sytuacja życiowa w jakiej się znalazłam były początkiem mojego nowego życia. Śmiało można powiedzieć, że narodziliśmy
16 marca 2018
Jednym ze sposobów zacieśniania relacji w rodzinie jest planowanie wspólnego  "czasu rodzinnego". Czas rodzinny to taki czas, który możecie aktywnie spędzić razem.  Może to być wspólne rozwiazywanie krzyżówek, wyjście na
Ryba psuje się od głowy – jakie cechy powinien mieć skuteczny lider zespołu ?

Znasz to powiedzenie ? Tak jak ryba psuje się od głowy –  tak efektywność zespołu spada z powodu braku pewnych umiejętności liderskich kierownika/właściciela firmy. Temat skutecznego budowanie zespołu oraz budowania zaangażowania jest bardzo szeroki i wart zgłębienia, ponieważ maksymalna efektywność zespołu i jego wyniki wpływają zarówno na realizację celów strategicznych firmy jak i celów osobistych każdego członka zespołu.

 

Na przestrzeni lat zmieniły się zarówno sytuacja gospodarcza firm jaki i sposób zarządzania i kierowania ludźmi.

 

Jakich umiejętności oczekuje się dziś od skutecznego lidera ?

 

  • wzbudzania zaangażowania wśród swojego zespołu

  • motywowania

  • wspierania w dążeniu do celu

  • układania planu realizacji strategii firmowych

  • doceniania

  • sprawiedliwego wynagradzania

  • wyznaczania kierunków działania firmy

  • podejmowania decyzji

 

Stwórzmy listę cech i umiejętności, które chcielibyście widzieć w swoich przełożonych . Dopisujcie w komentarzach to, czego Wam brakuje w powyższej liście :) zacznijmy tworzyć wspólnie nową, lepszą rzeczywistość . Wezmę wszystkie pod uwagę podczas szkoleń z kadrą zarządzającą. Powiedzmy, czego oczekujemy.  Jasno i wyraźnie.

 

06 września 2016

Aktualności

Blog

Szkolenia otwarte

Szkolenia zamknięte

Kontakt

Home

Alicja Lewandowska

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ >>


 


 

f