18 kwietnia 2018
Podstawowe pytania, od których zaczyna się budowanie pozytywnej rodziny, wychowywanie dzieci i budowanie poczucia własnej wartości ( swojej i dzieci) to:  - Jakie wartości chcemy pielęgnować w naszej rodzinie ?
17 kwietnia 2018
"Kiedy rodzi się dziecko tworzy się nowy świat "   Narodziny mojego najmłodszego syna i sytuacja życiowa w jakiej się znalazłam były początkiem mojego nowego życia. Śmiało można powiedzieć, że narodziliśmy
16 marca 2018
Jednym ze sposobów zacieśniania relacji w rodzinie jest planowanie wspólnego  "czasu rodzinnego". Czas rodzinny to taki czas, który możecie aktywnie spędzić razem.  Może to być wspólne rozwiazywanie krzyżówek, wyjście na
Cel mojej pracy trenerskiej – wspólny mianownik

Długo zastanawiałam się którą specjalizację swojej pracy trenerskiej wybrać. Dużo w życiu przeżyłam, ogromną transformację osobistą przeszłam i to co najbardziej lubiłam w życiu robić – to dmuchać ludziom w połamane skrzydła – tak, aby zaczęli wierzyć w siebie i osiągali to o czym zawsze marzyli – zadowolenie, spokój oraz satysfakcję z życia zawodowego i osobistego. Pracujemy po to, by żyć. Żyjemy po to, by się rozwijać, realizować, pracować. Praca zawodowa zajmuje Nam 1/3 życia. Szefowie narzekają na pracowników. Pracownicy na swoich szefów. Z każdej strony dochodzą mnie smutne informacje na temat błędów popełnianych zarówno przez jednych jak i przez drugich.

 

I tak naprawdę każda z tych grup ma swoje racje i swoje przewinienia. Dlatego też postanowiłam, że moja praca trenerska będzie miała na celu sprowadzić oczekiwania tych dwóch grup społecznych do wspólnego mianownika, którym jest sukces, zadowolenie i satysfakcja . Marzę o tym, aby pracownik mógł powiedzieć – moja praca zawodowa daje mi niesamowitą satysfakcję. Marzę o tym, aby właściciele firm i prezesi mieli najbardziej skuteczne zespoły biznesowe i mogli z dumą powiedzieć – mam najwspanialszy zespół na świecie.

 

Czego potrzebują jedni i drudzy ? Zapraszam do śledzenia mojego bloga, facebooka i aktualności w których odpowiem na to pytanie.

 

Życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i wspólnego mianownika szefom i pracownikom.

 

03 września 2016

Aktualności

Blog

Szkolenia otwarte

Szkolenia zamknięte

Kontakt

Home

Alicja Lewandowska

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ >>


 


 

f