18 kwietnia 2018
Podstawowe pytania, od których zaczyna się budowanie pozytywnej rodziny, wychowywanie dzieci i budowanie poczucia własnej wartości ( swojej i dzieci) to:  - Jakie wartości chcemy pielęgnować w naszej rodzinie ?
17 kwietnia 2018
"Kiedy rodzi się dziecko tworzy się nowy świat "   Narodziny mojego najmłodszego syna i sytuacja życiowa w jakiej się znalazłam były początkiem mojego nowego życia. Śmiało można powiedzieć, że narodziliśmy
16 marca 2018
Jednym ze sposobów zacieśniania relacji w rodzinie jest planowanie wspólnego  "czasu rodzinnego". Czas rodzinny to taki czas, który możecie aktywnie spędzić razem.  Może to być wspólne rozwiazywanie krzyżówek, wyjście na
31 pozytywnych dni - wyzwanie

 

 

No to zaczynamy :)  

 

Obiecuję, że to będzie najbardziej pozytywny miesiąc w Twoim życiu :) Co trzeba zrobić ? Prosta sprawa - wykonać jedno ćwiczenie dziennie :)

 

 

Wydrukuj wstawione tu zdjęcie i do dzieła :) Wykonaj je pisemnie :) to jest podstawa do zmiany życia na pozytywne  :) Ogarnięcie wzrokiem to za mało :) Ogarnięcie wzrokiem to tak jakby ogarnąć wzrokiem pysznego pączka :) to tak jakby ogarnąć wzrokiem maszyny na siłowni :) to tak jakby ogarnać wzrokiem najlepszy krem przeciwzmarszczkowy :) Żeby coś zaczęło działać - to trzeba tego użyć :) Pączka trzeba zjeść, na maszyny na siłowni wejść, krem nałożyć na twarz. To ćwiczenie trzeba wykonać pisemnie :)

 

Jak już je zrobisz - to podziel się w komentarzu swoimi refleksjami :)  Komentarz wstaw tutaj

 

Pięknego dnia Ci życzę

 

 

 

01 marca 2018

Aktualności

Blog

Szkolenia otwarte

Szkolenia zamknięte

Kontakt

Home

Alicja Lewandowska

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ >>


 


 

f